
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Trixie Adjustable in Height Ramp is € 62,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 14 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Trixie Adjustable in Height Ramp |
| Merk | Trixie |
| Huisdier | Hond |
Soort | |
| Hond | Huisdiertrappen |
Producteigenschappen | |
| Materiaal | Hout, Stof, Rubber |
Afmetingen | |
|---|---|
| Fabrikantgrootte | 36x43x90cm |
| Gewicht | 4.0 kg |
| Breedte | 36.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-03-06 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431