
Aantal Producten in Set: 1, Materiaal: Aluminium, Lantaarn
Laagste prijs voor Konstsmide Ravello is € 94,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Konstsmide Ravello |
| Merk | Konstsmide |
| Type | Lantaarns |
Producteigenschappen | |
| Eigenschappen | Met Handvat, Met Verlichting, Duurzaam voor Buiten |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal Producten in Set | 1 pcs |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 15.0 cm |
| Hoogte | 50.0 cm |
| Gewicht | 1700.0 g |
| Breedte | 15.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-10-26 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431