
Rechthoekig, Aantal Producten in Set: 1, Materiaal: Polypropyleen, 13 Liter
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor SmartStore Recycled Plastic White is € 10,88. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | SmartStore Recycled Plastic White |
| Merk | SmartStore |
| Type | Opbergdozen |
Afmetingen | |
| Diepte | 37.0 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
| Gewicht | 360.0 g |
| Breedte | 28.0 cm |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Capaciteit | 13.0 L |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Aantal Producten in Set | 1 pcs |
| Vorm | Rechthoekig |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-06-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431