Laagste prijs voor Kay Bojesen Song Bird Ruth is € 50,97. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Kay Bojesen Song Bird Ruth |
| Merk | Kay Bojesen |
| Type | Beeldjes |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Hout |
| Aantal Producten in Set | 1 pcs |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 15.8 cm |
| Hoogte | 15.0 cm |
| Breedte | 16.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-07-07 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431