
Ovaal, Materiaal: Staal
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor AYTM Angui is € 229,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AYTM Angui |
| Merk | AYTM |
| Type | Tafelspiegels |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart, Goud |
| Materiaal | Staal |
| Vorm | Ovaal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 17.2 cm |
| Hoogte | 35.0 cm |
| Breedte | 12.4 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431