
Ovaal, Materiaal: IJzer, Glas
Laagste prijs voor AYTM Angui is € 145,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AYTM Angui |
| Merk | AYTM |
| Type | Wandspiegels |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Groen, Zwart, Paars, Roze, Goud, Rood |
| Materiaal | IJzer, Glas |
| Vorm | Ovaal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 2.0 cm |
| Hoogte | 108.0 cm |
| Breedte | 39.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-12-07 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431