
LED, Wit, Plastic, IP-Klasse: IP20
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Nanoleaf Triangles Start Kit 9-pack Wandlamp is € 166,53. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nanoleaf Triangles Start Kit 9-pack Wandlamp |
| Merk | Nanoleaf |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 200.0 g |
| Hoogte | 20.0 cm |
| Breedte | 23.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-12-16 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 9 pcs |
| Materiaal | Plastic |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 9 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 1.5 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431