
Tafellamp, Ingebouwde schakelaar, Dimbaar, Blauw, Groen, Grijs, Messing, Bruin, Zwart, Geel, Wit, Koper, Glas, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Lucide Banker Tafellamp 31cm is € 55,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Lucide Banker Tafellamp 31cm |
| Merk | Lucide |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1400.0 g |
| Hoogte | 31.0 cm |
| Breedte | 13.0 cm |
| Diepte | 21.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-01-15 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Bruin, Messing, Blauw, Wit, Groen, Grijs, Koper, Geel, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, Ingebouwde schakelaar |
| Snoerlengte | 180.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431