
Tafellamp, Timer, Afstandsbediening, Zwart, Plastic
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor MikaMax Smart Twilight Laser Projector Tafellamp 7.5cm is € 49,32. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | MikaMax Smart Twilight Laser Projector Tafellamp 7.5cm |
| Merk | MikaMax |
| Type | Tafellampen |
Draadloos | |
| Slimme huis systeem | Amazon Alexa, Google Home |
Afmetingen | |
| Gewicht | 500.0 g |
| Hoogte | 7.5 cm |
| Breedte | 15.0 cm |
| Diepte | 15.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-03-24 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Plastic |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Eigenschappen | Afstandsbediening, Timer |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431