
Tafellamp, Dimbaar, Bruin, Aluminium, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Pholc Romb Cumin Tafellamp 36.4cm is € 323,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Pholc Romb Cumin Tafellamp 36.4cm |
| Merk | Pholc |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 36.4 cm |
| Breedte | 29.3 cm |
| Diepte | 15.1 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-06-30 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Cumin |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Aluminium |
| Energieklasse | E |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 12.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
| Snoerlengte | 250.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431