
LED, Dimbaar, Brons, Roze, Zwart, Goud, Wit, Zilver, Grijs, Roségoud, Metaal, Glas, Aluminium, IP-Klasse: IP54
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor LIGHT-POINT Orbit Mini Wandlamp is € 242,10. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | LIGHT-POINT Orbit Mini Wandlamp |
| Merk | LIGHT-POINT |
| Type | Wandlampen |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 8.0 cm |
| Diepte | 8.8 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-05 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Aluminium, Zilver, Titanium, Wit, Grijs, Roze, Goud, Brons, Roségoud, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Materiaal | Aluminium, Metaal, Glas |
| Energieklasse | A |
| IP-Klasse | IP54 |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 4.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431