
Lamp Onderdeel, Zwart, Metaal
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor PR Home Liam Lamp Onderdeel is € 33,20. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | PR Home Liam Lamp Onderdeel |
| Merk | PR Home |
| Type | Lamp Onderdelen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Snoerlengte | 150.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-09-24 |
Kenmerken | |
|---|---|
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 916.0 g |
| Hoogte | 46.0 cm |
| Breedte | 11.0 cm |
| Diepte | 11.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431