
Op batterijen, Ingebouwde schakelaar, LED, Bewegingssensoren, Zonnecellen, Wit, Plastic, IP-Klasse: IP20
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Brennenstuhl LED Sensor-Switched Security SSL 40 A Wandlamp is € 17,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Brennenstuhl LED Sensor-Switched Security SSL 40 A Wandlamp |
| Merk | Brennenstuhl |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 140.0 g |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Breedte | 6.0 cm |
| Diepte | 8.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-02-25 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Materiaal | Plastic |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 9 Lampen |
| Eigenschappen | Op batterijen, Bewegingssensoren, Zonnecellen, LED, Ingebouwde schakelaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431