
Tafellamp, Ingebouwde schakelaar, Bruin, Beige, Zwart, Hout, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Eglo Dembleby Tafellamp 25cm is € 24,74. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Eglo Dembleby Tafellamp 25cm |
| Merk | Eglo |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 320.0 g |
| Diameter | 11.5 cm |
| Hoogte | 25.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-08-22 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Beige, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Hout |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | Ingebouwde schakelaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431