
Dimbaar, Wit, Metaal, IP-Klasse: IP20
Laagste prijs voor Philips Perifo Plafondlamp 221.5cm is € 530,59. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Philips Perifo Plafondlamp 221.5cm |
| Merk | Philips |
| Type | Plafondlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2110.0 g |
| Hoogte | 20.3 cm |
| Breedte | 221.5 cm |
| Diepte | 6.7 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-09-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 4 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 22.4 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431