
Tafellamp, Dimbaar, LED, Oranje, Groen, Blauw, Zwart, Metaal, Glas, Plastic, IP-Klasse: IP44
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Marset Chispa Tafellamp 17.8cm is € 162,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Marset Chispa Tafellamp 17.8cm |
| Merk | Marset |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 10.0 cm |
| Hoogte | 17.8 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-16 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Multikleur, Blauw, Groen, Oranje, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal, Plastic, Glas |
| IP-Klasse | IP65, IP44 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 3.5 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431