
Plafondlamp, Dimbaar, LED, Wit, Metaal
Laagste prijs voor Loom Design Lucia Plafondlamp is € 223,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Loom Design Lucia Plafondlamp |
| Merk | Loom Design |
| Type | Plafondlampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 35.0 cm |
| Hoogte | 10.0 cm |
| Breedte | 35.0 cm |
| Diepte | 35.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 18.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431