
LED, Wit, Grijs, Acryl, Metaal, IP-Klasse: IP20
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Trio Lighting Narcos Spotlight is € 54,73. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Trio Lighting Narcos Spotlight |
| Merk | Trio Lighting |
| Type | Spotlights |
Afmetingen | |
| Gewicht | 710.0 g |
| Hoogte | 9.0 cm |
| Breedte | 28.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal, Acryl |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 6.5 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431