
Tafellamp, LED, Roze, Grijs, Wit, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Lucide Chago Tafellamp 20.5cm is € 19,96. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Lucide Chago Tafellamp 20.5cm |
| Merk | Lucide |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 570.0 g |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Breedte | 14.5 cm |
| Diepte | 12.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-22 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Grijs, Roze |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | LED |
| Snoerlengte | 180.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431