
LED, Draadloze bediening, Dimbaar, Multikleur, IP-Klasse: IP20
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Nedis SmartLife Lichtstrip is € 11,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nedis SmartLife Lichtstrip |
| Merk | Nedis |
| Type | Lichtstrips |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Ja |
| App-bediening | Ja |
Draadloos | |
| Bluetooth | Ja |
Afmetingen | |
| Breedte | 500.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-30 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Multikleur |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Kleur/Afwerking | Warm Wit, RGB |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Energieklasse | F |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 60 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 4.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, Draadloze bediening, LED |
| Snoerlengte | 40.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431