
Tafellamp, LED, Dimbaar, Grijs, Metaal, Plastic
Laagste prijs voor Philips Einstein Tafellamp 51cm is € 96,92. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Philips Einstein Tafellamp 51cm |
| Merk | Philips |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3870.0 g |
| Hoogte | 51.0 cm |
| Breedte | 26.6 cm |
| Diepte | 23.2 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-03 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Grey |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 15.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431