
Dimbaar, Grijs, Zilver, Transparant, Glas, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Hübsch Ripple Hanglamp ∅ 17cm is € 78,75. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Hübsch Ripple Hanglamp ∅ 17cm |
| Merk | Hübsch |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1430.0 g |
| Diameter | 17.0 cm |
| Hoogte | 25.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-07 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Grijs, Transparant |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Glas |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 15.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431