
Tafellamp, Dimbaar, LED, Wit, Plastic, IP-Klasse: IP44
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Trio Lighting Rechargeable Tafellamp 21.5cm is € 27,44. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Trio Lighting Rechargeable Tafellamp 21.5cm |
| Merk | Trio Lighting |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 505.0 g |
| Diameter | 13.6 cm |
| Hoogte | 21.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-13 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Plastic |
| IP-Klasse | IP44 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 2.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431