
LED, Wit, Aluminium, Glas, Staal, IP-Klasse: IP67
Laagste prijs voor SLV DASAR FLAT Snoerlicht 1 Lampen is € 79,12. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | SLV DASAR FLAT Snoerlicht 1 Lampen |
| Merk | SLV |
| Type | Snoerlichten |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Afmetingen | |
| Diameter | 8.5 cm |
| Diepte | 5.8 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-14 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Fabriekskleur | White |
| Kleur/Afwerking | Warm Wit |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Aluminium, Glas |
| IP-Klasse | IP67 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 4.3 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431