
Wit
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Nanoleaf 4D Screen Lichtstrip is € 100,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nanoleaf 4D Screen Lichtstrip |
| Merk | Nanoleaf |
| Type | Lichtstrips |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Black |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Aantal lampen | 156 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 37.4 W |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-08-17 |
Kenmerken | |
|---|---|
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
| Stemassistent | Google Assistant, Amazon Alexa |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1200.0 g |
| Breedte | 520.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431