
Dimbaar, Wit, Aluminium, IP-Klasse: IP44, Lampfitting: GU10
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Konstsmide Modena Double Wandlamp 14.5cm is € 37,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Konstsmide Modena Double Wandlamp 14.5cm |
| Merk | Konstsmide |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 30.0 cm |
| Breedte | 14.5 cm |
| Diepte | 8.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-10-14 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-Klasse | IP44 |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Lampfitting | GU10 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 35.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431