
Dimbaar, Wit, Glas, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor NEW WORKS. Lantern Hanglamp ∅ 30cm is € 232,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | NEW WORKS. Lantern Hanglamp ∅ 30cm |
| Merk | NEW WORKS. |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 30.0 cm |
| Hoogte | 30.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-11-21 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Glas |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 11.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431