
Dimbaar, Goud, Messing, Roségoud, Geel, Beige, Multikleur, Zwart, Groen, Oranje, Rood, Blauw, Transparant, Roze, Bruin, Paars, Grijs, Zilver, Glas, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfit
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Ebb & Flow Rowan Hanglamp ∅ 22cm is € 169,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Ebb & Flow Rowan Hanglamp ∅ 22cm |
| Merk | Ebb & Flow |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 22.0 cm |
| Hoogte | 22.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-12-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Zilver, Bruin, Multikleur, Messing, Beige, Blauw, Groen, Grijs, Roze, Goud, Transparant, Geel, Rood, Paars, Roségoud, Oranje, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Metaal, Kristal, Glas |
| Energieklasse | E, A |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27, G9, E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 25.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431