
Dimbaar, LED, Rood, Grijs, Goud, Zwart, Messing, Zilver, Metaal, Roestvrij staal, Glas, Messing, Lampfitting: E14
Laagste prijs voor Flos IC 1 Wandlamp ∅ 20cm is € 370,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Flos IC 1 Wandlamp ∅ 20cm |
| Merk | Flos |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2000.0 g |
| Diameter | 20.0 cm |
| Hoogte | 21.6 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-03-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Messing, Grijs, Goud, Rood, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Messing, Metaal, Glas, Roestvrij staal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431