
Dimbaar, Wit, Papier, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor &Tradition Formakami JH3 Hanglamp ∅ 45cm is € 141,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | &Tradition Formakami JH3 Hanglamp ∅ 45cm |
| Merk | &Tradition |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 45.0 cm |
| Hoogte | 65.0 cm |
| Breedte | 45.0 cm |
| Diepte | 45.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-04-20 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Papier |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431