
LED, Grijs, Bruin, Stof, Metaal, Staal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Eglo Pasteri Brown/Charcoal/Matt/Nickel Wandlamp is € 40,10. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Eglo Pasteri Brown/Charcoal/Matt/Nickel Wandlamp |
| Merk | Eglo |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1030.0 g |
| Hoogte | 38.0 cm |
| Breedte | 15.0 cm |
| Diepte | 19.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-03-13 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Brown/Charcoal/Matt/Nickel |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Metaal, Stof |
| Energieklasse | F |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431