
LED, Messing, Zilver, Metaal, Roestvrij staal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: GU10
Laagste prijs voor Searchlight Electric Focus Spotlight is € 79,97. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Searchlight Electric Focus Spotlight |
| Merk | Searchlight Electric |
| Type | Spotlights |
Afmetingen | |
| Gewicht | 750.0 g |
| Diameter | 30.0 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Breedte | 30.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-05-21 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Plaatsing | Plafond |
| Kleur | Zilver, Messing |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Metaal, Roestvrij staal |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | GU10 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 10.0 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431