
LED, Dimbaar, Multikleur, Natuurlijk, Goud, Grijs, Beige, Bruin, Wit, Zwart, Hout, Metaal, Aluminium, Plastic, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Marset Discoco Hanglamp ∅ 68cm is € 970,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Marset Discoco Hanglamp ∅ 68cm |
| Merk | Marset |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 68.0 cm |
| Hoogte | 52.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-05-28 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Multikleur, Beige, Wit, Grijs, Goud, Natuurlijk, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Aluminium, Metaal, Plastic, Steen, Hout, Glas |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 57.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431