
Dimbaar, LED, Bruin, Brons, Geel, Messing, Zwart, Staal, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Laagste prijs voor Searchlight Electric Maypole Hanglamp ∅ 46cm is € 88,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Searchlight Electric Maypole Hanglamp ∅ 46cm |
| Merk | Searchlight Electric |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1300.0 g |
| Diameter | 46.0 cm |
| Hoogte | 102.0 cm |
| Diepte | 50.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-05-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Kroonluchter |
| Kleur | Bruin, Messing, Geel, Brons, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Staal, Messing, Metaal |
| Energieklasse | D |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 10.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431