
Tafellamp, LED, Dimbaar, Ingebouwde schakelaar, Zwart, Wit, Grijs, Marmer, Staal, Stof, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor GUBI Gravity Large Tafellamp 65cm is € 434,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | GUBI Gravity Large Tafellamp 65cm |
| Merk | GUBI |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 41.0 cm |
| Hoogte | 65.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-05-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Grijs, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Marmer, Stof |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 10.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED, Ingebouwde schakelaar |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431