
Wit, Zwart, Groen, Grijs, Beige, Staal, Lampfitting: GU10
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Northern Lighting Buddy Wandlamp is € 195,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Northern Lighting Buddy Wandlamp |
| Merk | Northern Lighting |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 400.0 g |
| Hoogte | 12.0 cm |
| Breedte | 17.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-06-28 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Beige, Wit, Groen, Grijs, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | GU10 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 6.0 W |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431