
Verstelbare arm, LED, Zwart, Staal, Aluminium, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Schottlander Mantis BS5 Wandlamp is € 365,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Schottlander Mantis BS5 Wandlamp |
| Merk | Schottlander |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 900.0 g |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Breedte | 22.0 cm |
| Diepte | 45.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-02-21 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 11.0 W |
| Eigenschappen | Verstelbare arm, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431