
Tafellamp, Messing, Zilver, Zwart, IJzer, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Hübsch Mush Tafellamp 50cm is € 160,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Hübsch Mush Tafellamp 50cm |
| Merk | Hübsch |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2500.0 g |
| Diameter | 35.0 cm |
| Hoogte | 50.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-03-06 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Messing, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | IJzer |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 15.0 W |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431