
LED, Chroom, Grijs, Zwart, Wit, Messing, Metaal, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Frandsen Ball Hanglamp ∅ 25cm is € 124,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Frandsen Ball Hanglamp ∅ 25cm |
| Merk | Frandsen |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1000.0 g |
| Diameter | 25.0 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
| Breedte | 25.0 cm |
| Diepte | 25.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-04-22 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Messing, Chroom, Wit, Grijs, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431