
Dimbaar, LED, Ingebouwde schakelaar, Groen, Grijs, Beige, Wit, Staal, Lampfitting: GU10
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Northern Lighting Buddy Vloerlamp is € 415,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Northern Lighting Buddy Vloerlamp |
| Merk | Northern Lighting |
| Type | Vloerlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 7300.0 g |
| Breedte | 22.0 cm |
| Diepte | 130.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-02-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Beige, Wit, Groen, Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Staal |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | GU10 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 6.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED, Ingebouwde schakelaar |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431