
Tafellamp, LED, Dimbaar, Oranje, Zwart, Wit, Bruin, Rood, Hout, Lampfitting: G4
Laagste prijs voor Piffany Mr. Wattson Mini Tafellamp 26cm is € 75,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Piffany Mr. Wattson Mini Tafellamp 26cm |
| Merk | Piffany |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 26.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Diepte | 16.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-03-20 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Wit, Rood, Oranje, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Hout |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | G4 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 0.5 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
| Snoerlengte | 90.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431