
Dimbaar, Zwart, Goud, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Searchlight Fishnet Hanglamp 91cm is € 232,29. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Searchlight Fishnet Hanglamp 91cm |
| Merk | Searchlight |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3470.0 g |
| Hoogte | 150.0 cm |
| Breedte | 91.0 cm |
| Diepte | 30.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-06-12 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 4 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431