
Dimbaar, LED, Zilver, Metaal, Roestvrij staal, Acryl, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor By Rydéns Monarque Plafondlamp ∅ 51cm is € 230,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | By Rydéns Monarque Plafondlamp ∅ 51cm |
| Merk | By Rydéns |
| Type | Plafondlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3600.0 g |
| Diameter | 51.0 cm |
| Hoogte | 28.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-07-23 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Metaal, Acryl, Roestvrij staal |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431