
Rechthoekig,Ophanglus, Met Handvat, Vaatwasserbestendig, Plastic, Zwart
Laagste prijs voor Fiskars Functional Form is € 17,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Fiskars Functional Form |
| Merk | Fiskars |
| Type | Snijplanken |
Afmetingen | |
| Lengte | 34.5 cm |
| Breedte | 24.5 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-03-30 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 3 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Ophanglus, Met Handvat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431