
Rond,Vriezerbestendig, Vaatwasserbestendig, Lekvrij, BPA-vrij, Magnetronbestendig, Transparant
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Lock & Lock Easy Essentials is € 14,72. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Lock & Lock Easy Essentials |
| Merk | Lock & Lock |
| Type | Saladeschalen |
Afmetingen | |
| Lengte | 50.0 cm |
| Breedte | 25.9 cm |
| Hoogte | 17.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-09-27 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Vriezerbestendig, Magnetronbestendig, Lekvrij, BPA-vrij |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Siliconen |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431