
3 Messen,Vaatwasserbestendig, Roestvrij staal, Plastic, Multikleur, Wit, Grijs, Oranje, Bruin
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Fiskars Functional Form is € 10,69. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Fiskars Functional Form |
| Merk | Fiskars |
| Type | Botermessen |
Producteigenschappen | |
| Aantal Stuks | 3 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Transparant, Wit, Bruin, Grijs, Multikleur, Oranje |
| Materiaal | Plastic, Hout, Roestvrij staal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 2.0 cm |
| Breedte | 9.9 cm |
| Diepte | 2.0 cm |
| Hoogte | 25.4 cm |
| Gewicht | 114.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-01-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431