
CPU Water Cooler
Lowest price for Hardware Labs Black Ice Nemesis GTS Radiator - Black 3x120mm is €92.09. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hardware Labs Black Ice Nemesis GTS Radiator - Black 3x120mm |
| Brand | Hardware Labs |
| Type | CPU Water Coolers |
Measures | |
| Width | 133.0 mm |
| Depth | 398.0 mm |
| Height | 30.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2017-02-09 |
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 120 mm |
| No. of Fans | 3 |
| Fan | Active |
| Fan Rotation Speed | 800 rpm |
| Water Cooling | Radiators |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.