
Cylinder Vacuum Cleaner, Bagless, 600W, 69 dB
Lowest price for Bosch BGC41LSIL is €259.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Bosch BGC41LSIL |
| Brand | Bosch |
| Type | Cylinder Vacuum Cleaners |
Product Properties | |
| Filter | HEPA filter, Washable HEPA, Washable |
| Features | Telescopic Tube, Turnable Wheels |
| Dust Collection | Bagless |
| HEPA-Filter Classification | HEPA 13 (H13) |
| Colour | White, Black |
| Noise Level | 69 dB |
Power Source | |
| Power Source | AC Mains |
Performance | |
|---|---|
| Cleaning Range | 10.0 m |
| Motor Power | 600 W |
Measures | |
| Depth | 474.0 mm |
| Height | 267.0 mm |
| Width | 324.0 mm |
| Weight | 8.3 kg |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2020-08-05 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.