
Wall Mounted Extractor Fan
Lowest price for Russell Hobbs RHGCH603DS 60cm is €252.85. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Russell Hobbs RHGCH603DS 60cm |
| Brand | Russell Hobbs |
Product Properties | |
| Product Type | Wall Mounted Extractor Fan |
| Noise Level | 60 dB |
| Features | Digital Display |
| Flow of Air (m3/h) | 650 |
| Speeds | 3 |
| Motor | Yes |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-01-25 |
Performance | |
|---|---|
| Grease Filtration Efficiency Class | C |
| Lighting Efficiency Class | A |
| Energy Class | A++ |
| Motor Power | 3 W |
Measures | |
| Width | 59.8 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Depth | 50.0 cm |
| Weight | 14.3 kg |
| Height (max) | 60.0 cm |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.