
Wall Mounted Extractor Fan
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Samsung NK36M5070CS 90cm, Stainless Steel is €226.73. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Samsung NK36M5070CS 90cm, Stainless Steel |
| Brand | Samsung |
Product Properties | |
| Product Type | Wall Mounted Extractor Fan |
| Colour | Stainless Steel |
| Noise Level | 73 dB |
| Features | Washable Filters, Lighting, Charcoal Filter |
| Flow of Air (m3/h) | 670 |
| Speeds | 4 |
Performance | |
| Energy Class | B |
Measures | |
|---|---|
| Width | 90.0 cm |
| Height (min) | 60.3 cm |
| Standard Width | 90cm |
| Depth | 45.0 cm |
| Weight | 14.5 kg |
| Height (max) | 113.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2018-04-03 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.